с. Шом. Шомський ДНЗ

Шомський ДНЗ с. Шом

Шомський дошкільний навчальний заклад очолює завідуюча Ковач Рената Шандорівна, освіта вища. Навчальний заклад загального призначення знаходиться у комунальної власності Шомської сільської ради у пристосованій будівлі. ДНЗ розрахований на 2 групи з кількостю місць 40.

В установі виховується 38 дітей. Мова виховання на навчання - угорська. В дитячому садку працюють 5 педагогічних працівників, усі мають базову вищу освіту. Кількість обслуговуючого персоналу - 6 осіб.

A Somi óvoda 1935 - ben kezdte meg működését az egykori Lónyai kastélyban. Az évek során hol 3 - 4 hol kevesebb csoporttal működött. 2008 - 2009 - ben nagyobb felújítást végeztek az óvoda épületében, mely ezek után 2 csoporttal nyitott meg újra. A kis és nagy csoportba összesen 38 gyerek jár, akikről a 11 tagu személyzet gondoskodik. 2012 - ben a Bethlen Alapkezelő Zrt pályázati nyereményével   és szülői összefogás segítségével új teremmel bővült az óvodánk, amit zene és torna foglalkozásokra alakítottunk ki. Intézményünk udvara is új játékokat kapott szülői és nagyszülői támogatással.